O společnosti

Krátký popis činnosti a struktury společnosti.

Společnost CLIQOR, s.r.o. vznikla v roce 2016, byla založena doposud jediným společníkem a jednatelem společnosti, panem Filipem Matouškem, který je v současné době jediným vlastníkem společnosti. Za více, jak čtyřletou historii společnost získala mnoho spokojených zákazníků a partnerů v oblasti instalace, údržby a servisu nejen energetických zařízení a nadále si hodlá udržet statut profesionála ve svém oboru.

Společnost se specializuje zejména na realizace zakázek v oblasti elektro pro komerční segment. Hlavními činnostmi společnosti jsou: elektroinstalační práce, dozorová činnost elektro, TDI elektro, revize: elektrických zařízení, strojů a přístrojů, elektrických instalací, hromosvodů, apod. Mezi další činnosti společnosti CLIQOR, s.r.o. patří také slaboproudé technologie, kamerové systémy, EZS, EPS, IT služby, tvorba webových stránek, a další.

Nedílnou součástí je také široká škála dalších podpůrných služeb a činností. Společnost CLIQOR, s.r.o. realizuje zakázky na celém území České Republiky a přidružených členských státech evropské unie (Holandsko, Německo, Rakousko). V případě realizace zakázky jsme připraveni pro naše obchodní partnery dodržet ty nejpřísnější podmínky a požadavky investora a to jak na kvalitu, tak i bezpečnost práce.